Projekt Erasmus+ Sport – integracja społeczna osób z niepełnosprawnościami przez sport

Od początku tego roku mam przyjemność być Koordynatorem Projektu, finansowanego przez Unię Europejską, w ramach Programu Erasmus+ Sport pt. „Para tenis stołowy jako narzędzie integracji społecznej osób z niepełnosprawnościami”.

Realizuje go Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z Partnerem z Serbii – Serbskim Komitetem Paraolimpijskim – PZTS realizuje projekt pt. „Para tenis stołowy jako narzędzie integracji społecznej osób z niepełnosprawnościami”.

W jego ramach PZTS i Serbski Komitet Paraolimpijski zorganizują siedem wspólnych spotkań i treningów tenisistów stołowych z niepełnosprawnościami z Polski i Serbii.

Obok aktywności sportowych uczestnicy projektu będą też zwiedzać i doświadczać atrakcji kulturowych w obu krajach, integrować się, wymieniać doświadczenia i spędzać razem czas.

Pierwsze spotkanie zaplanowano w serbskim Nowym Sadzie w dniach 05-13.03.2023r.

“Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.

About the author

Nazywam się Bartosz Prabucki i jestem pasjonatem sportów, gier i zabaw. Prowadzę bloga Inspirowany Sportem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *