Czwarte spotkanie w ramach Projektu Erasmus+ Sport “Para-tenis stołowy jako narzędzie integracji społecznej osób z niepełnosprawnościami”.

Tenisiści stołowi z Serbii i Polski spotkali się w Tarnobrzegu na czwartym spotkaniu w ramach projektu „Para tenis stołowy jako narzędzie integracji społecznej osób z niepełnosprawnościami”, finansowanego przez Unię Europejską z programu Erasmus+ Sport.

Harmonogram spotkania (Tarnobrzeg, 13-16.07.2023):

13.07.2023 – Przyjazd do Tarnobrzegu. Jeden trening tenisa stołowego.

14.07.2023 – Udział w Towarzyskim Międzynarodowym XVI Turnieju Słowian w tenisie stołowym – turniej singlowy.

15.07.2023 – Wycieczka na rynek Tarnobrzegu. Udział w Towarzyskim Międzynarodowym XVI Turnieju Słowian w tenisie stołowym – turniej drużynowy.

16.07.2023 – Udział w Towarzyskim Międzynarodowym XVI Turnieju Słowian w tenisie stołowym – turniej OPEN. Zakończenie zawodów.

Podsumowanie spotkania:

Polscy i serbscy tenisiści stołowi z niepełnosprawnościami wzięli udział w Towarzyskim Międzynarodowym XVI Turnieju Słowian w tenisie stołowym. Podczas trzech dni rozegrano trzy konkurencje: single, gry drużynowe i turniej OPEN. W zawodach startowało 57 zawodników z Polski i Serbii oraz z Czech, Słowacji, Ukrainy i Litwy.

Zawodnicy mogli wymienić się informacjami związanymi z taktyką gry w para tenisa stołowego. Jednego dnia uczestniczyli też w wycieczce na tarnobrzeski rynek.

Wszystkie cele zgrupowania zostały zrealizowane.

“Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności”.

About the author

Nazywam się Bartosz Prabucki i jestem pasjonatem sportów, gier i zabaw. Prowadzę bloga Inspirowany Sportem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *